Kış Bahçesi Modelleri

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon Sistemleri No comments

        KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ     

Ailemizle ve dostlarımızla hoş vakit geçirip, 5 çayında misafirlerimizi ağırladığımız rengarenk bitkilerle dolu olan bir kış bahçesine sahip olmak istiyorsanız kış bahçesi modelleri yapan bir uzmandan yardım almalısınız. Firmamız uzun yıllardır kış bahçesi yapmaktadır. Değişik ve fantastik fikirler ile kış bahçesi modellerine renk katmaktadır.

    •Klasik yapılı olan kış bahçeleri:

Klasik yapıdan şaşmam, ağır renk ve tonları tercih ederim benim tarzım budur diyorsanız klasik model kış bahçesi modelleri tam siz göre. Ahşaplar kullanılarak kahve ve tonları kullanılarak kışın ahengini üzerinde yansıtan, villa evlerden bağımsız kendi başına bir yapı olarak ön plana çıkan bu model klasikten vazgeçemeyenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. Firmamızın en çok yaptığı ve önerdiği kış bahçesi modelidir. Modası hiç geçmez ve her yaşta her zevke uygundur. Bakımı kolaydır.

   •Süs havuzlu kış bahçeleri: 

Kış bahçelerinde değişiklik arayanlar için yeni bir tercih olarak ortaya çıkan süs havuzlu kış bahçeleri kış bahçeleri modelleri arasında gözümüze çarpıyor. Artık çok tercih edilmeyen süs havuzları kış bahçelerinde yerlerini almaya başladı. Arık malzemelerin değerlendirildiği taş ve bitkilerin bir arada aksesuar olarak kullanıldığı yavaş yavaş akan suyun dinlendirici özelliğiyle birleşince modern yapılı tasarımları sevenlerin tercih listesinde ön sıralarda yer alıyor. 

   • Mini yapılı kış bahçeleri: 

Evden ayrı olarak değilde evimizde ki küçük alanları değerlendirmek amaçlı kullanılan bir kış bahçesi modelidir. Bu modelde yaratıcılık ve kullanışlı eşyalar ön plandadır. Güzel bir tasarımla eşyalar sığacak ve rahat biçimde kullanılacak şekilde tasarlanır. Şıklıkla rahatlığın bir arada kullanıldığı kanepeler, rahat vakit geçirmek için yere atılan hoş desenli minderler, rengarenk desenleriyle huzur kokulu çiçekler ön plana çıkar. 

   • Modern Kış bahçesi modelleri: 

Şöminenin verdiği huzur ve siyah beyaz tonlarının ağırlıklı olarak yer aldığı modern yapılı kış bahçesi modelleri tercihlerin ilk sıralarında yer alan bir modeldir. Sürgülü kapı ve modern çağa ayak uydurup modayı takip eden eşyalar bu modelin tutulmasını sağlar.  Firmamız modern kış bahçesi modellerini uygun fiyat aralıklarıyla yapmaktadır.

   •Renkli ışıklandırmalı kış bahçesi modelleri: 

Renkli tasarımlı kış bahçelerinde bulunan aksesuar ve çiçekleri led ve ışıklandırmayla tamamlayarak ortaya Harika bir tasarım çıkarır bu kış bahçesi modeli. Renkli ve ışıklı ortamları sevenlerin tercih ettiği bir modeldir. 

   • Victoria tarzı kış bahçesi modelleri: 

İngiltere’den esintiler barındıran bu kış bahçesi modeli klasik yapılı dizayn edilmektedir. Kubbeli çatıların ön plana çıkararak gösteriş ve şıklığı arttırdığı bu modelde Genel olarak camlar bitkilerle kapalı olur. Bunun sebebi ise dışardan bakıldığında içerinin gözükmemesidir. Firmamızın tavsiye ettiği diğer bir modeldir. Uygun fiyatlı bir modeldir.  Kullanışlı ve keyifli bir kış bahçesidir.

   • Balkonda kış bahçesi: 

Kullanacak alanı olmayanlar genelde bu modeli tercih ederler. Camlarla kapatılan balkona şık mobilyaların yerleştirilmesi ile vakit geçirmek için oluşturulan bir alandır. Çiçekler ve aksesuarlarla, yemek yemek için kullanılan şık yapılı masa takımlarıyla, rahat vakit geçirmek ve dinlenmek için kullanılan mobilya ve koltuk takımlarıyla, kitap okumak ve kahve içmek için yere atılan renkli, rahat minderleriyle ön plana çıkar balkondan kış bahçeleri. Kış bahçesi modelleri arasında en samimi havayı taşıyan küçük ve samimi bir alandır bu kış bahçesi. 

Çeşitli modelleri ile firmamız size en uygun kış bahçesi modelini bulur. Her zevke her bütçeye uygun müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizi mutlu edecek ve ihtiyaçlarınızı anlayacaktır. Sizde evinizde evinize kış bahçesi yaptırmak istiyorsanız firmamız bir tik uzağınızdadır.