GİYOTİN CAM

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon Sistemleri No comments

GİYOTİN CAM

Günümüz şartların ev ve iş yerlerinde fazladan bir yaşam alanı artık gereklilik haline geldi. Kapalı alanlar kullanım kolaylıklarının yanında temizlik ve hijyen olarak daha kolaydır. Kış bahçelerininim bu kadar talep edilmesinin nedenlerinden biri kulanım alanını genişletmesidir. Giyotin cam kış bahçesinde oldukça tercih edilen bir yapıdır. Evlerde şık ve ışık alan bir yapı oluştururken iş yerlerinde güzel bir vitrin için giyotin camlı alanlar, kış bahçeleri kullanılır.

Kış bahçesi Hakkında Genel Bilgi

Her mevsim bahçe içerisinde ya da bahçe havası veren bir yer istediği gün geçtikçe artmaktadır. Uygulama alanına göre kullanılan malzemeler değişse de giyotin cam her alana uygun ve güzel bir estetik mimarisi olan yapı malzemesidir. Firmamız kış bahçesi uygulanacak yere keşif gezi yaparak sizin için uygun kış bahçesi sistemini belirlemektedir. Güzel bir kış bahçesine sahip olmanın herkesin hakkı olduğunu düşünmektedir. Sadece zemin balkonlarında değil farklı yerlerde kış bahçesi yapmaktadır. Herkese uygun çözümler sunmak bizim işimiz.

 • Binaların zemin katlarında,
 • Teraslarda,
 • Balkonları,
 • Yazlıkların teras ve pergola altlarını kullanabilir yaşam alanına dönüştürmek için hizmet vermekteyiz. 

İstanbul’da yıllardır profesyonel ekibiyle hizmet veren firmamız size farklı çözüm ve öneriler sunarak kış bahçesi uygulanacak yere özel projeler üretebilir. Kış bahçesinin farklı avantajları vardır. Bu avantajları kişilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Siz hangi amaçla kış bahçesi isterseniz isteyin biz sizin için yorulmadan çalışmaya devam ederiz. 

Kış bahçesinin avantajları;

 • Yaz- kış yaşam alanı için oluşturmak için kış bahçesi.
 • Hobi alanı için yaşam alanı oluşturmak için.
 • Bahçede çiçek ve sebze yetiştirmek için.
 • Pergola altlarını kapatarak alan ve ısı tasarrufu için.
 • Kafe, restoran ve oteller için vitrin ve oturma alanı için.

Kış bahçesi yaptırmayı tercih edebilirsiniz.  Kış bahçesi yaptırmak, yenilemek ve tamiri için firmamız bir tık uzağınızda. Size hizmet vermek için her zaman hazırız.

GİYOTİN CAM NEDİR?

Giyotin cam olarak bilinen hareketli küpeşte sistemi dikey hareketleriyle açılıp kapanan hareketli cam sistemidir. Tamamen açılabilir. Genellikle pencere olarak tercih edilse de korkuluk olarak kullanılabilir. Ayrıca kullanım amacına göre montelenme işlemi yapılmaktadır. Giyotin cam kullanmanın avantajları vardır bu sistem firmamız tarafından en çok önerilen sistemdir. Son teknoloji ürünüdür.

 • Manuel ve kumandalı olarak kullanılabilir.
 • Isı yalıtımı üst düzey sağlamaktadır.
 • Emniyet ve güvenlik sistemi vardır. 
 • Garantili sistemlerdir.
 • Temizliği kolaydır.
 • Bilinenin aksine dikey açılmaktadır.

Firmamız giyotin cam kış bahçesi ve balkonları sık sık yapmaktadır. Çok tercih edilen bir ürün olmasına rağmen güvenilir bir ekip tarafından yapılmaktadır. Giyotin cam kullanımı oldukça kolay uygun fiyatlıdır. Manuel ve kumandayla kontrol edilebildiği gibi yağmur ve rüzgâr sensörleri de talebe göre eklenebilir. 

Firmamız yıllardır İstanbul’da hizmet vermektedir. Yılların tecrübe ve deneyimiyle cam sistemlerinin ustası olmuştur.  Yeni montaj yaptığı gibi tamir ve tadilat işlerimi gerçekleştirmektedir. Deneyim ve profesyonel ekibiyle sizin istediğinize uygun, yapıya en uygun kış bahçesi modellerini uygulayabilmektedir.  Reklamımız hizmetimizdir anlayışıyla ilerleyen firmamız müşteri memnuniyete önem vermektedir.

Firmamızın müşterine giyotin camı önermesinin birinci nedeni kullanımı kolay ve yer kaplamaması son teknoloji ürün olması ve güvenli olmasıdır. Giyotin cam sistemleri yaşlı, çocuk ve engelliler için güvenlik kontörlünü sağlamaktadır. Temizlenmesi kolay olup alan tasarrufu sağlamaktadır. Camlar alanda çok yer kaplamaktadır. Su lekesi yapmaz. Uygun fiyatlı ve sağlam giyotin cam sistemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Garantili ve dayanıklı kış bahçeleri için bizi aramayı unutmayın.