GİYOTİN CAM BALKON

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon Sistemleri No comments

GİYOTİN CAM BALKON 

Yağmurlu ve bulutlu günler insanların hayatlarını olumsuz yönde etkilemektedir. İnsanın içini karartır ve yaşam enerjilerini düşürürler ve böyle günler ülkemizin coğrafi konumundan dolayı senede en az 3 ay yaşanmaktadır. İşte böyle zamanların en huzurlu mekanları kış bahçeleridir. Bir de giyotin cam balkon varsa insanın huzuru orada bulamaması neredeyse imkânsızdır. 

Giyotin kelime anlamı olarak korkutucu bir çağrışım uyandırsa da giyotin cam balkon sahibi olmak korkunç ve gaddarca bir şey değil aksine insanın konfor ve rahatlığını pekiştirmesidir. Giyotin cam sistemi kişinin isteğine göre otomatik, yarı otomatik ve manuel olarak kullanılabilen; camın dikey olarak açıldığı bir sistemdir. İşlevseldir ve günümüzde çok popülerdir. Evlerde, kafe ve restoranlarda, iş yerlerinde ve cam olan her yerde kullanımı mümkündür. Güvenlidir, ferahtır ve giyotin cam balkon sizi asla incitmez. Anlatılan tüm bunların sonunda sizlerin tercih etmesi durumunda firmamız bu hizmeti sunmaya hazırdır. Sektördeki deneyimlerimiz ve yüksek müşteri memnuniyetimiz bizlerin bu konudaki en büyük karıdır. Yıllardır İstanbul’da cam balkon sistemleri hizmeti veren firmamız garantili ve güvenilir cam sistemleri yapmaktadır. Siz değerli müşterimizin talep ve ihtiyaçları göz önüne alınarak sizlere en üst düzey hizmeti sunmaya çalışmaktayız. 

Niye Giyotin Cam Balkon?

  • Güvenlidir,
  • Konforludur,
  • Ferahtır
  • Isı ve ses izolasyonu sağlar

Teraslarda ve balkonlarda korkuluk olarak kullanılabilmesi estetik bir avantajdır. Konforlu oluşu sisteminden kaynaklıdır. Yağış ve rüzgâr sensörlü sistemlerde olası durumlara karşı sizin müdahale etmenize gerek kalmadan kendi kendine kapanan bir teknoloji harikasıdır. Uzaktan kumandalı olarak kullanımı gayet kolaydır ve istediğiniz seviyede açılıp kapatılabilir. Cam bir mekâna derinlik ve huzur katar. İşte giyotin cam da bunu sağlar. Giyotin cam, kullanılan mekanları, evleri ferahlatır. Yapısı dolayısı ile izolasyon konusunda da başarılıdır. Mekanların ısıtılması veya soğutulmasında yahut havalandırması durumunda da önemli bir yeri vardır. Bu nedenle en çok kafe ve restoranlar tarafından tercih edilmektedir. 

Peki sadece sonbahar ve kış ayları için mi kullanılır bir şeydir bu camlar? Tabi ki hayır. Kışın her ne kadar kapalı alanlar yani soğuktan ve yağıştan korunaklı alanlar iyi ise yazın da insanlar bir o kadar açık ve ferah alanlar tercih etmektedir. Giyotin camlar bu gibi durumlarda da işlevseldir. İster klimalı iklimlendirmeler olsun isterse de doğal yollarla iklimlendirme olsun giyotin camlar aktif olarak kullanılabilir. Kolay kullanımı ve güçlü izolasyonu ile sıcak havalar için de kullanımı uygundur.

Giyotin Cam Balkon 

Giyotin cam kullanışlı ve güvenlidir. Giyotin cam ile kapatılan balkonlarınız harika bir yaşam alanı olabilir. Lakin giyotin cam uygulaması için güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Firmamız yıllardır cam balkon hizmeti vermektedir. Yılların tecrübesiyle üretimini, tamir ve tadilatını yaptığı cam balkon sistemlerini garantili hizmet sunmaktadır. Firmamız İstanbul’da yerli bir firma olup müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır.  

Firmamız hizmet verir iken ilkelerine göre hizmet vermektedir;

  • Müşteri memnuniyetine önem vermek.
  • Zamanında teslim etmek.
  • Garantili hizmet vermek.
  • Uygun fiyatlı hizmet vermek.
  • Pratik ve hızlı çözümler üretmek.

Müşterimiz kış balkonu ya da giyotin cam balkon isteseler de bazı yapılar uygun olmayabilir. Bu durumlarda firmamızın profesyonel ekibi hızlı ve pratik çözümler sunarak dayanıklı ve sağlam bir cam balkon oluşturabilir. Firmamız size hizmet vermek için hazırdır. Bir tık uzağınızdadır. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı giyotin cam balkon sistemleri için firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayınız.