Sürgülü Cam Balkon

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon Sistemleri No comments

Dünden bugüne mekanlar ve yaşam alanları ile çözümler geliştirilmiştir. Sürgülü Cam Balkon da bu buluşlardan ve yaşam kalitemizi artıran hem kullanışlı olması, hem dekoratif hemde daha bir çok faydalı yönü ile oldukça fazla tercih gören cam modelleridir. Eğer evimizde yaşa ticari işletmemizde bir alanı kapatmayı düşünüyorsanız sürgülü cam sistemleri alana farklı bir hava katacaktır. İstenildiğide açılan istenildiğinde kapanan şeffaf yapısı ile dışarı ile bağı koparmayan bir sistemdir. İlk başlarda her ne kadar evlerin balkonları ile tercih edilmiş olsalarda zaman içinde sayısız alanda denenmiş ve hali hazırda uzun yılladır kullanılmaktadır.

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon Neden Tercih Edilmektedir?

Kısa bir araştırmanızın ardından fakedeceğiniz gibi sürgülü cam balkon sistemlerini kullanan yüzbinlerce kişinin olduğu kolayca görebilirsiniz. Her iki yöne sağa ve sola camlarını sürme olanağı veren sistem ayrıca manzarayı hiç bir şekilde engellemez. Uygulama yapılan alanı toz, yağmur ve çeşitli hava koşullarından korur. Güvenlik açısından da hırsızlığa karşı sistemden sisteme farklı kilit özellikleri mevcuttur. Belirli bir alanı değil tüm katmanaları sürgülü bir şekilde çalışabilmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz alanla çok güzel bir bütünlük sağlayan bu sistemlerde aralarda kayıt olmadığından görünümüde çok dekoratiftir. Cam Balkon Fiyatları da son derece uygun olması bu ürüne ilgili sürekliliği için son derece önemlidir.

Sürgülü Cam Balkon Malzeme Kalitesi Nasıldır?

Cam Balkon İstanbul

Bu sistemlerin kullanımında firmamız istanbulcambalkoncu.com olarak aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup üstü ayrı olarak plastik kalıplar kullanılarak korumaya alınmaktadır. Bunun başlıca nedeni çelik de olsa zaman içinde oluşabilecek oksitlenmelerin önüne geçmektir. Sürgülü cam balkon sistemi eşikli veya eşiksiz iki farlı modelde kullanılabilmektedir. Sistemde kullanılan contalara su geçirmeyi öneler ve yaz kış genleşmeye karşı dayanıklıdır. Sistemde genellikle 8mm veya 10mm kalınlığından temperli cam kullanımı bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere ülkemizde bir çok firmada imalatı bulunan bu ürünler firmadan firmaya kalitesi değişmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz alan için aceleci davranmadan detaylı bir arayışla doğru kararı verebilirsiniz.