PVC DOĞRAMA KIŞ BAHÇESİ

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon Sistemleri No comments

PVC DOĞRAMA KIŞ BAHÇESİ 

Yapı ve dekorasyon sektörü çok geniş bir yelpazeye sahiptir.  Bu sektörde, her alanda uygulama olmaktadır. Örneğin tavan kaplama, banyo tadilatları, cam balkon, çelik kapı, pencere sistemleri, kış bahçesi uygulaması ve birçok alanda üretim ve tadilat işlemi yapı ve dekorasyon işlerine girmektedir. Firmamız tarafından birçok tadilat ve tamirat işlemi yapılmaktadır, firmamızda birçok alanda çalışmalarımız vardır, sektörde rağbet gören bir uygulamada Pvc doğrama kış bahçesi uygulamasıdır.

Neden Kış Bahçesi

Her insan evinde huzur ister ve bulunduğu ortamda rahatlamak, ailesiyle birlikte güzel vakit geçirmek ister, kendinize ait bir alan oluşturmak aslında çok basit. Nasıl mı? pvc doğrama kış bahçesi ile bu mümkün.  Mesela büyük bir eviniz var ve çok güzel yemyeşil bahçeye sahipsiniz, ama bahçenizde yaz mevsiminde vakit geçirirken, kışın evinizden dışarıyı izlemeye mahkûm olabilirsiniz, işte tam bu durumda size güzel bir çözüm sunuyoruz. 

Firmamız tarafından yapılan kapalı alan sayesinde bahçenizde kışın ister kendiniz ister konuşmalarınızla güzel vakit geçirerek oturulabilir, kendinize özgü dekore edebilirsiniz. Özel olarak imal edilen pvc doğramalar ile istediğiniz alanı kapatıyoruz, bu pvc doğramalar soğuk geçirmeyen, yalıtımlı, estetik, sararma veya kararma yapmayan silinebilir özellikte olan ürünlerdir. Pvc doğrama kış bahçesi herkes tarafından sürekli tercih edilmektedir. 

 • Kışlar için güzel bir bahçe keyfi yaşamak için.
 • Evin kullanım alanını genişletmek için.
 • Çay, kahve keyfi yapmak için.

Firmamız işini son derece titizlik ve müşteri memnuniyeti sağlayarak yapmaktadır, kış bahçesi genellikle, istenilen ölçülerde olmaktadır. Belirlediğiniz alanların özel ölçümü alınarak, kış bahçesi için istediğiniz şekillerde cam yapısı, pvc malzeme veya özel isteğinize bağlı olarak pcv doğrama kış bahçesi imalatı yapılmaktadır.

Kış Bahçesi Hangi Evlere Yapılır?

 • Büyük bahçeli evlere,
 • Normal kat binalarında bulunan balkonlara veya 
 • dublex yapılı teras balkona uygulanabilir. 

Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır ve çok tercih edilen bir yapı ürünüdür. Soğuk hava, nem, sıcaklık, yağmur, kar, fırtına, kar, dolu ve benzer doğa olaylarından etkilenmez. 

 • Pvc doğrama kış bahçesi, özellikle bayan müşterilerimizin ilgisini çeken bir üründür.  Bu ürünü yaptıran diğer müşterilerimizde, bu üründen ve estetik yapısından çok memnun kalmışlardır. Özel işçilik gerektiren bu model, tecrübeli ustalarımız tarafından temiz, düzenli bir işçilik ile sizler için yapılmaktadır.
 • Pvc doğramalar, siz müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmaktadır, bu yüzden kullanıcılar tarafından beğenilen malzemelerdir. Soğuğu geçirmez ve kışın üşümezsiniz, yağmurlu havalarda içeri şu sızdırmaz ve aklınız evinizde kalmaz. 
 • Tamamı cam ürün ve pcv doğrama olan pvc doğrama kış bahçesi, müşterilerin isteğine göre uygun ölçülerde yapılmaktadır, üründe kullanılan camlar özel, kırılmaz ve donma yapmayan, kolay silinebilir özellikte, özel dekoratif yapıdadırlar. Koyu veya açık renklerde olabilen camlar kışın manzara izlemeniz için idealdir. 
 • Firmamız uygun fiyatlar ile sizlere güzel bir Pvc doğrama kış bahçesi yapabilir, bunun için İstanbul da bulunan firmamıza gelebilir ve uygun fiyat listesinden yararlanabilirsiniz.  %100 müşteri memnuniyeti ile her geçen yıl sektörde ilerleyen firmamız işinin en iyilerini yaparak güven sağlamıştır.
 • Sizlerde evinizin hoş ve güzel bir görünüme sahip olmasını isteyenlerdenseniz, pvc doğrama kış bahçesi uygulaması tam evinize göre bir uygulama. Eğer bir Pvc doğrama kış bahçesi sahibiyseniz, koltuğunuza yaslanın ve çayınızı içmeye devam edin.  Çünkü siz firmamızla çalışan şanslı ve bizi yücelten güzel müşterilerimizden birisiniz. 
 • Kış bahçesi hem evinizin havasını değiştirerek, farklı bir estetik görünüme sahip olacak aynı zamanda da komşularınız, arkadaşlarınız  ve aileniz tarafından tam not alacaktır.