ALİMİNYUM KIŞ BAHÇESİ

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon Sistemleri No comments

ALÜMİNYUM KIŞ BAHÇELERİ 

Yazın bahçenizde geçirmiş olduğunuz güzel zamanları, size kışın da yaşatmamızı ister misiniz? Bahçelerimiz, yaz ayları gibi güzel havalarda, içlerinde vakit geçirmekten zevk aldığımız, kendimizi oralarda dinlendirdiğimiz, vazgeçemediğimiz ve gün boyu açık hava alabildiğimiz en doğal ortamlardandır. Özellikle kış gibi soğuk havalarda, bahçemiz olduğu halde doğal şartlardan ötürü dört duvar arasına tıkılıp kalıyor, bunaldıkça bunalıyoruz.  Ancak gelişen dünya teknolojisiyle birlikte büyük-küçük her soruna bir çözüm bulunması dolayısıyla, bu olumsuz durum da Kış Bahçeleri modası ile kötü bir durum olmaktan çıkıyor. İşte biz de sizi yaptığımız son derece kaliteli Kış Bahçeleriyle bu kötü durumdan kurtarıyoruz.

Kış bahçelerimiz, sizin için özellikle kış aylarında bulunmaz bir mekân sağlar. Kapalı ev ortamından sıkılanların gözdesi olan bu kış bahçelerinin Türkiye’ de geçmişi çok uzun sürelere dayanmaz. Bu ürünler son 15-20 senedir piyasaya sürülen ürünler arasında kendilerine yer bulmuşlardır. Kış bahçelerinin gelişimi her geçen gün artmaktadır. İlk başlarda Türkiye’nin cam sektöründe pek de gelişmiş olmaması nedeniyle Kış Bahçelerinde kullanılan camların güneş ışığını kontrol olayları pek yoktu. Bu sorunun çıkarmış olduğu şey de kış bahçelerinin içindeki sıcaklık artışı olmuştur. Ancak son yıllarda gayet gelişim gösteren ısı cam sektörü, güneş ışınlarının sorun olmasını bir nebze ortadan kaldırmıştır. Biz, sizin isteklerinize göre tasarladığımız Kış bahçelerimizde memnuniyetiniz için ortam ve şartlara en uygun ve kaliteli camları kullanıyoruz. İstediğiniz şekilde, boyutta, renkte imal ettiğimiz alüminyum kış bahçelerimiz için, yalnızca mekân belirlemeniz yeterli. Kış Bahçelerinin bakımlarını da yapan firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır.

ALÜMİNYUM KIŞ BAHÇELERİNİN KULLANIMI SIRASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 • Ne kadar hoş ve güzel görünse de büyük yapılı camlar ısınma açısından sıkıntı oluşturabiliyor. Eğer tercihiniz ısrarla cam dekorasyon ise, camlarınızı ısı yalıtımlı sipariş etmeyi unutmayın.
 • Alüminyum Kış Bahçeleri için dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de bakımlardır. İmal edilen Kış Bahçeleri, periyodik olarak bakımları yapıldığı taktirde neredeyse ömürlüklerdir. Yalıtımları başta olmak üzere genel kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapılmaları gerekir.
 • Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu da çatıdır. Yalnızca estetik olarak düşünülüp karar verilmeden, mantıklı bir biçimde Kış Bahçesinin imal edileceği yerin iklimi de göz önünde bulundurularak dikdörtgen ya da üçgen çatı uygulaması kararlaştırılmalıdır. Bu seçiminizin, dört mevsim yaşanabilir alanınız için çok önemli olduğunu unutmayın.
 • Perde seçiminiz, dış etkenler için önemli olabilir
 • Havalandırmanın iyi olması, içeride oluşabilecek basık havanın önüne geçer.
 • Kış bahçelerinin içerisinde tercih edeceğiniz eşyaların yazın yahut kışın size ferah bir ortam sunabilecek seviyede olmasına dikkat edin.
 • Su giderlerinin detaylarının iyi hesaplanmış olmasına dikkat edin.

ALÜMİNYUM KIŞ BAHÇELERİ HAKKINDA

Alüminyum kış bahçeleri:

 • İstediğiniz ölçüde, ebatta
 • İstediğiniz şekilde
 • İstediğiniz açıda
 • İstediğiniz türde ve kalitede imal edilirler.

HANGİ TÜRLERDE ALÜMİNYUM KIŞ BAHÇELERİ MEVCUTTUR?

 • PVC 
 • Çelik Konstrüksiyon 
 • Isı yalıtımlı alüminyum ve katlanır sürme cam sistemleri mevcuttur.

ALİMUNYUM KIŞ BAHÇELERİ FİYATLARI HAKKINDA

Kış Bahçesi sektöründe gerek imalat gerekse tadilat ve bakım yapan en saygın markalardan birisi olan firmamızın en kaliteli şekilde üretmiş olduğu kış bahçelerini, sizler için en uygun şekilde satışa sunmaktayız. Kullanılan malzeme, kış bahçenizin boyutu, deseni, rengi model ve tarzına göre kaliteli ve uygun fiyatlandırma yaptığımız firmamıza, telefon yoluyla ulaşabilir, Kış Bahçesi Bakımı ve imalatı hakkında fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz. Unutmayın, tek yapmanız gereken şey, kış bahçenizi nereye yapacağınıza karar vermek ve bize ulaşmak.