Camcı

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon Sistemleri No comments

Antik çağlardan beri kullanımda olan cam, süs eşyası ve dekorasyon temaları için insanlar tarafından kullanılmıştır. Kırılgan bir yapıya sahip olması, kullanımının sınırlandırılmasına neden olmuştur. Her şartta ve ortamda kullanılmayan bu malzeme, gün geçtikçe daha yaygın bir kullanıma sunulmuştur.

            Modern zamanda, ev dekorasyonunun büyük bir parçası olan cam, kapı ve pencerelerde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Işığı geçirgen ve saydam yapısından dolayı tercih sebebi olan cam, yıllar geçtikçe sağlamlığının arttırılmasıyla daha popüler olmuştur. Teknolojinin gelişmesinden sonra cam sektörü, bina dış cephelerinin cam ile kaplanması, cam balkon, otomatik cam perde, çift cam fonksiyonu gibi birçok yelpazede ürün çıkartmıştır. Çıkartılan ürünlere özel teknik servis, bakım ve tamirat gibi imkanlar sunan cam sektörü ile yerel camcı kavramı biraz daha kurumsal bir yapıya bürünmüştür.

            İstanbul cam balkon servisi olarak, son yıllarda popüler bir şekilde kullanımı yayılan cam balkon hizmetimizi tüm İstanbul iline yaydık, kurumsal camcı hizmeti şeklinde sisteme aldık. Yapılanmamız Anadolu yakası merkezli olmasına rağmen, tüm il kapsamında tamir, bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kendi bünyemizde bulunan uzman ekip arkadaşlarımız ve araçlarımız ile en hızlı şekilde hizmet vermek için hazırız.

 Cam Balkon Hizmeti

            Cam balkon sistemleri, estetik olarak bireysel ve ticari alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Kullanımı sık olan ürünlerin bakımlarının da aynı oranda yapılması gerekmektedir. Hareketli yapıya sahip oldukları için periyodik olarak parça değişimleri yapılarak, mekanizmalarının bakımları yapılmalıdır.

 PVC Sistemleri

            Çift cam içerikli PVC pencere sistemleri de ortalama 20 yıldır hizmetimizde. Yalıtım ve tasarruf açısından evlerde sıklıkla tercih edilen PVC sistemler ile konfor ve mevsimsel hava şartlarından daha az etkilenmek mümkündür. Isıyı ve sesi geçirmezlik açısından yüksek korumaya sahip olduğu için milat kabul edilmektedir. Verdiğimiz bakım, onarım ve servis hizmetleri arasında PVC kapı ve pencere sistemlerinizi de ekledik. Parça onarım, montaj ve değişim hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

 Giyotin Cam Sistemleri

            Özellikle cafe, restoran gibi alanlarda tercih edilen giyotin cam sistemlerinde sık sık mekanizma problemleri olmaktadır. Parçalar bakım istemekte ve bakım yapılmaması durumda değişim zorunlu hale gelmektedir. Mekanizma kullanılmaması durumunda giyotin cam sistemi işlevsiz hale geleceğinden önemli olan husus uzman camcı tarafından kontrolüdür.

 Kepenk ve Sineklik Hizmeti             Otomatik kepenk ve kapı pencere sineklikleri konusunda da uzman kadromuzla servis hizmeti verdiğimiz İstanbul ilimizde, gün içerisinde acil müdahale imkanlarıyla hizmetinizdeyiz.