Cam Balkon Profilleri

By İstanbul Cam Balkon In Cam Balkon, Cam Balkon Sistemleri No comments

Profiller Cam Balkon Sistemlerinin ana hatlarını ve ürün kalitesi oluşturmaktadır. Ortaya çıkacak sistemde dayanıklılık, darbe alımlarına direnci, sağlamlık ve dekoratif görünüm Cam Balkon Profilleri ile elde edilebilmektedir. Kimine göre sadece fiyatlar önemli iken bilinçli tüketiciler tarafında da profil kalınlığı, kanat kalınlığı gibi detaylar önemlidir. Eşikten, Sürme sisteme, Kapılardan, kanat sistemlerine kadar profil her detayda son derece önemlidir.

Cam Balkon Profilleri Özellikleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Cam Balkon Profilleri

Cam Balkon Profilleri

  • Kanat Profilleri : Cam Balkon sistemi için olmazsa olmaz ve kalitesiz ürün kullanımına yer olmayan alanlardan biridir. Kanat profili eğer basit ve yetersiz ise cam balkon sistemizde sürekli arızlar ve aksaklıklar yaşamanız olasıdır.
  • Dikme Profiller : Yine Balkon Sisteminiz için önemli olan bir parçadır. Dikme profillerin yetersizliği cam balkon sisteminde sürekli esnemelere, yerinden oynamalara ve gürültü ve izolasyona sorununa neden olacaktır.
  • Kasa Profilleri : Cam Balkon Profilleri arasında en göze çarpan bölümlerden biridir. Sistemin kendini göstermesinin yanı sıra dayanımı yüksek oranda bu bölüm sağlamaktadır. Basit et kalınlığı düşük ve yetesiz ürün tercihinden kaçınılmalıdır.
  • Damlalıklı Kasa Profili : Cam Balkona ulaşan yağmur suları ve terleme nedeni ile ulaşacak suların tahliyesi için kesinlikle kullanıması gereken bir profildir. Son yıllarda hemen hemen en çok tercih edilen profil kasalarından biridir.
  • Yan Baza Profili : Köşe bölümleri ve birleşme alanlarında kullanmakta olan Baza profilleri de seçimlerde özen gösterilmelidir. Aksamın daha sağlam olması için birbirine kenetlenme sağlayan bu profiller de sizlere uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sunacaktır.
Cam Balkon Profilleri

Cam Balkon Profilleri

Cam Balkon Profilleri

Cam Balkon Profilleri