1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oy Verdi, Ortalama Puan: 5,00

 

İstanbul Tente Tamiri, Tüm İstanbul Genelinde Tente İmalatı, Tamiri, Servisi, Satışı ve Montajını Uzman Kadromuz ve Yılların Deneyimiyle Hizmet Vermekteyiz. İstanbul Otomatik Tente Tamiri, İstanbul Mafsallı Tente Tamiri, İstanbul Kollu Tente Tamiri, İstanbul Pergola Tente Tamiri, İstanbul Tente Tamir Servisi, İstanbul Tente İmalatı, İstanbul Tenteci, İstanbul Tente Servisi, İstanbul Tente Tadilatı Başlıca Verdiğimiz Hizmetlerdir.

Tente tamiri; bilgi, tecrübe ve emek isteyen bir iştir. Firmamız tüm tente çeşitlerini stoklarımızdaki yedek parçalarla en hızlı ve en sağlam şekilde tamir servisi vermektedir. Tüm tente sorunlarınız için 7 / 24 çözüm üretmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmanız. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakınız. Whatsapp ile arızalı tentenin resmini çekip gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda E-Posta ile fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Pergola servis , Tamir ve Bakımında uzman firma

NOT: CAFE VE İŞLETMELER İÇİN GÜNDÜZ VEYA GECE SAAT FARKETMEDEN  1 İŞ GÜNÜ İÇİNDE TAMİR VE SERVİS BAKIM HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

 

WhatsApp WhatsApp Fiyat Al
Hemen Ara